Zebranie sprawozdawcze za 2011 rok - 26.02.2012 r.

Aktualności | 2012-02-26 | Publikujący: Koło PZW nr 66 - Poraj

W dniu 26.02.2012 roku , w budynku Urzędu Gminy  , odbyło się w drugim terminie zebranie sprawozdawcze Koła PZW w Poraju . Wzięło w nim udział prawie 12 % wszystkich Członków naszego koła. Zebranie otworzył Prezes Koła p. Mielczarek . Powitał wszystkich zebranych oraz Członka Zarządu Okręgu p. Baruta . Następnie wybrano przewodniczącego zebrania p. Mielczarka , protokolanta p. Zębika oraz Komisję Uchwał i Wniosków w osobach panów : Szewczyk , Sobota oraz Michalik .W następnym punkcie zostały przedstawione sprawozdania z działalności koła za 2011 rok. Po przedstawieniu sprawozdań wywiązała się dyskusja na tematy nurtujące społeczność wędkarską Naszego Koła. Wyjaśnień udzielał Członek Zarządu Okręgu pan Antoni Barut. W wyniku dyskusji przyjęto również do realizacji przez Zarząd Okręgu i Zarząd Koła szereg wniosków zgłoszonych do Komisji Uchwał  i wniosków.